بهترین مارک علف زن چیست؟

بهترین مارک علف زن چیست؟

بهترین مارک علف زن چیست؟ اگر شما هم برای پاسخ به سوال اینجا آمدید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. دستگاه علف زنی از جمله ابزارهای اصلی کشاورزی و باغبانی است که باید در هنگام خرید آن توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. دستگاه علف زنی همانند داسی پرقدرت است که سرعت رسیدگی شما به زمین کشاورزی را چندین برابر می کند.

اجزا مهم در انتخاب ماشین علف زنی

موتور
یکی از مهم ترین بخش های ماشین علف زنی که می بایست به آن توجه نمایید موتور ماشین علف زنی است. موتور ماشین علف زنی معمولا در دو صورت دو موتوره و چهار موتوره عرضه می شود که این امر در قدرت دستگاه ماشین علف زنی مؤثر است. قدرت موتور در انتخاب بهترین مارک علف زن مؤثر است.

تیغه
قسمت تیغه ها از مهم ترین قسمت های دستگاه علف زنی است. تیغه های دستگاه علف زنی معمولا در تعداد 2 الی 8 پره و یا تیغه های دندانه دار 36 الی 100 دندانه عرضه می شوند. این امر در میزان برش و سرعت علف زن تأثیر گذار است.

گارانتی و خدمات پس از فروش
از مهم ترین نکاتی که باید هنگام انتخاب بهترین مارک دستگاه علف زنی توجه ویژه داشته باشید داشتن ضمانت نامه و پشتیبانی است. قابلیت تعمیر و در دسترس بودن قطعات از جمله ویژگی هایی است که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.

میزان آلودگی
دستگاهی را انتخاب نمایید که بیشترین سازگاری با محیط زیست را داشته و کمترین آلودگی محیطی را ایجاد نماید.

• قیمت
قیمت دستگاه علف ترشی می بایست در ضمن داشتن کیفیت مناسب نیز باشد. بسیار از دستگاه تنها با داشتن قیمت
در نهایت بهترین انتخاب دستگاه علف زنی به نوع کاربرد شما بستگی دارد. در اصل انتخاب اندازه، میزان تیغه ها و … بستگی به مصرف شما دارد و اینکه برای چه مساحتی با چه موانعی قصد اجرای علف زنی را دارید. دستگاه های موجود در بازار به گونه ای ارائه شده است که برای کارهای سبک و سنگین قابل استفاده است.

 

دستگاه های موجود بهترین مارک  علف زن

در ادامه به تعدادی از بهترین مارک های دستگاه علف تراشی که ضمن حفظ کیفیت و ضمانت نامه دارای قیمت بسیار مناسبی هستند:
• علف زن مارک بوش
• علف زن مارک هیوندای
• علف زن مارک رونیکس
• علف زن مارک کرون
• علف زن مارک آینهل
• علف زن مارک NEC
• علف زن مارک تاپ گاردن

اگرچه مارک هایی که در بالا به معرفی آن پرداخته شده جز بهترین برندهای دستگاه های علف زنی هستند اما متأسفانه در بازار حاضر شاهد موارد تقلبی با مارک این دستگاه ها هستیم که افراد سود جو برای سوءاستفاده از این بازار در آن دست دارند. به شما پیشنهاد می کنیم حتما از جای معتبر دستگاه اصل علف زنی را تهیه فرمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید بهترین مارک ماشین علف زنی گروه پارس موتور با بیش از 20 سابقه در زمینه فروش دستگاه های کشاورزی در خدمت شماست.
02133991217

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.